Sztuka Edukacji

To ważne wydarzenie – Sztuka edukacji. Przestrzeń uważnych relacji | konferencja – wydaje się być już za nami. Jednak nic bardziej mylnego! To, co się tam wydarzyło – ludzie, słowa, relacje – pączkują w nas i nabierają siły.

Ta bańka edukacyjna wypełniona niesamowitymi ludźmi, ich często partyzanckimi działaniami i ogromem uważności na drugiego człowieka, jest obezwładniająca i oszałamiająca!

Bardzo byśmy chcieli, żeby pękła i się rozlała 💜

Ludzie przyjechali z całej Polski. Przyjechali do Miasto Bytom, spędzili tu wiele potrzebnych godzin, poznali nasze miasto i na pewno wyjechali z czymś dobrym. Nas szczególnie mocno poruszały bytomskie akcenty – Ola Drzazga, absolwenci KAT – Klasy Aktywności Twórczej, Anna Rak (Muzeum Górnośląskie w Bytomiu), Katarzyna Waluda (SP nr 5), Katarzyna Kalina (Kronika), Mag Fu (MDK 1), Daniel Leżoń (Imspace: Imagination Space Center). Wielkie WOW!

I wreszcie panel opanowany przez bytomianki! Niesamowite działania, nieskończona energia! Jagoda Stuła (Inqubator Teatralny), Agnieszka Sikora i Kasia Jasielska (Stowarzyszenie Jarmark Kultury) i nasza, najlepsza, jedyna w swoim rodzaju Ewa Surowiec (Landszaft) 😍

A to wszystko w Bytomiu za sprawą Anna Zdzieborska i Katarzyna Michalska! Kasiu, to, co robisz to absolutna rewolucja i ewolucja! Dziękujemy, że możemy być blisko ❤️